1401/06/08 پیوند فرهنگ کتاب و کتابخوانی با فرهنگ مدیریت مصرف انرژی در نیروگاه زرند
پیوند فرهنگ کتاب و کتابخوانی با فرهنگ مدیریت مصرف انرژی در نیروگاه زرند
در راستای پیوند فرهنگ کتاب و کتابخوانی و فرهنگ مدیریت مصرف انرژی جلسه ای با حضور مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند در نیروگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند، در این جلسه ایرج امیری مدیر عامل نیروگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور جمع فرهیخته مسئولین و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نیروگاه گفت: مجموعه نیروگاه در راستای گسترش فرهنگ مدیریت مصرف انرژی خدمات داوطلبانه ای در پیک بار تابستان 1401 انجام داده است.
ایرج امیری ضمن اعلام آمادگی نیروگاه جهت همکاری داوطلبانه با ادارات و ارگانهای سطح شهرستان در زمینه ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی افزود: نیروگاه زرند با دارا بودن نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه الکتریک، مکانیک، شیمی و ... ، آماده اعزام تیم های متخصص به ادارات و ارگانهای سطح شهرستان در جهت مشاوره و ارائه راهکارهای مصرف بهینه انرژی می باشد.
امیری در ادامه گفت:  بیشتر راهکارهای صرفه جویی در مصرف انرژی، بدون هزینه و یا کم هزینه هستند اما راهکارهای پر هزینه نیز بازگشت سرمایه قابل قبولی (کمتر از یک سال) دارند و عمدتا مرتبط با تغییر تکنولوژی یا فرآیند هستند و موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصارف انرژی الکتریکی می شوند.
در ادامه سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند ضمن تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه های مختلف مانند مصرف انرژی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی لازم در زمینه همکاری با نیروگاه در زمینه ترویج فرهنگ مصرف منابع انرژی و پیوند آن به فرهنگ کتاب و کتابخوانی را دارا می باشد.
در پایان مراسم نیز بازدیدی از نیروگاه صورت گرفت و بازدید کنندگان پس از استماع توضیحات مدیر امور بهره برداری نیروگاه  با چرخه تولید برق در نیروگاه حرارتی از تولید حرارت و تولید بخار و چرخش توربین و ژنراتور و در نهایت تولید انرژی الکتریسته از نزدیک آشنا شدند و از نزدیک در جریان روند تولید برق و سختی های کار در این محیط قرار گرفتند.
تعداد بازدید: 98
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal