پیام مدیر عامل
                                                        بسم الله الرحمن الرحیم
 
      به نام آنکه جان را فکرت آموخت                                                   چراغ دل به نور جان برافروخت                                                                    
 
 
 
 
با استعانت از پروردگار یکتا و تاییدات الهی در راستای اهداف متعالی شرکت مدیریت تولید برق زرند گام بر می داریم.
نیروگاه زرند قدیمی ترین و اولین نیروگاه بخار در منطقه جنوب شرق کشور می باشد که برای استفاده از سوخت ذغالسنگ معادن منطقه در سال 1347 مورد مطالعه و پی ریزی و در سال 1352به بهره برداری رسیده است که از بدو راه اندازی با سوخت نفت کوره ( مازوت ) کار می کند و در سال 1391 جهت تنوع بخشی به سبد سوخت مصرفی نیروگاهها برای اولین بار در کشور از سوخت ذغالسنگ برای بویلرهای نیروگاه زرند استفاده گردید.
نیروگاه زرند تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه جهت ارائه خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی نیروگاه جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق نخواهد یافت. در این راستا با پایبندی به اخلاق حرفه ای عزم آن را داریم که اهداف سازمان را به موازات خط مشی نظام جمهوری اسلامی در راستای توسعه اقتصادی و رفع وابستگی به بیگانگان تدوین و اجرا نمائیم.
چشم انداز ما در شرکت مدیریت تولید برق زرند همواره تولید برق پایدار و خدمت به هموطنان گرامی بوده است و مفتخرم که در حال حاضر مجموعه کارکنان شرکت در سطوح مختلف، از زنان و مردانی شکل گرفته است که روحیه تلاشگر و جسورانه را با خود به همراه دارند. در این راستا و با تکیه به نیروی متخصص و متعهد و اعتماد به دانش و تجربه متخصصان داخلی توانسته ایم با تولید و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز گام بزرگی در جهت رفع وابستگی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی برداریم.
امید آن می رود که به یاری خدواند متعال و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش بتوانیم نقش موثری را در جهت خدمت به هموطنان عزیزمان بر عهده بگیریم و در پرتو عنایات خاصه حضرت حق اهداف متعالی شرکت با همفکری، همسویی، تفاهم و تبادل آراء و نظرات و تجربیات سازنده و ارزنده محقق گردد.
 
 
 
                                                                                                                                                    به امید موفقیت های بیشتر برای صنعت برق کشور عزیزمان ایران
                                                                                                                                                  با احترام- ایرج امیری
 

 

تاریخ به روز رسانی: 1398/10/04
تعداد بازدید: 5534
Powered by DorsaPortal