1399/06/15 افتتاح خانه فرهنگ کار نیروگاه زرند و حکم انتصاب مدیرعامل به ریاست این خانه
افتتاح خانه فرهنگ کار نیروگاه زرند و حکم انتصاب مدیرعامل به ریاست این خانه
به گزارش روابط عمومی در مراسمی که با حضور مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، فرماندار و امام جمعه شهرستان زرند، مسئولین امنیت شهرستان و سایر مدیران اجرایی برگزار شد خانه فرهنگ کار نیروگاه زرند افتتاح گردید
در جلسه ای  که با همین مضمون برگزار گردید مدیرکل اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان این مطلب که صنعت برق از صنایع زیربنایی و الزامات  توسعه و آبادانی هر جامعه ای است افزود: نیروگاههای برق باتوجه به ماهیت استراتژیکی که دارند نیازمند نیروهای پرانرژی، خلاق و دلسوز هستند که بتوانند در شرایط و سختی های موجود مانند تحریم ها، بحث های پدافند غیرعامل و ... جهادگرانه به فعالیت بپردازند.

اسماعیلی هدف از ایجاد خانه های فرهنگ کار در صنایع را ، توانمندی نیروی کار در ابعاد فردی  و اجتماعی، ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی ، حمایت از تولید ملی، ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی، ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، تقویت وجدان کاری در فرهنگ جامعه  برشمرد وافزود: ایجاد و ترویج این فرهنگ در بین صنایع ، ادارات و جامعه خود سبب بالارفتن رضایت شغلی و در نتیجه افزایش راندمان و بهره وری خواهد بود.

صادق زاده فرماندارزرند نیز در ادامه ضمن تقدیر از مدیریت و پرسنل نیروگاه گفت: نیروگاه زرند جز مسن ترین صنایع استان است که با همت بلند پرسنل خود توانسته با قدمتی نزدیک به پنجاه سال همچنان پابرجا باشد و با استفاده از نیروهای بومی و تلاش متخصصین خود در همه عرصه ها بدون وابستگی به خارجی ها به تولیدبرق ادامه دهد و همچنان از افتخارات صنعت شهرستان زرند باشد.

ایرج امیری مدیرعامل نیروگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور مهمانان و با بیان مشکلات پیش روی این صنعت گفت: مهمترین مشکل حال حاضر نیروگاه که به دنبال رفع آن هستیم،  مسئله سوخت می باشد که در بالا بردن راندمان تاثیر بسزایی دارد و اگر برطرف نشود معضلات و سختی های بی شماری را به بار می آورد .

وی  افزود : علی رغم همه معضلات و مشکلات موجود،  با تعمیرات به موقع و اقدامات بهره برداری در زمان مناسب توانستیم با همت، تلاش و سخت کوشی پرسنل نیروگاه زرند رکورد تولید برق را نسبت به مدت مشابه در سال قبل 8 درصد افزایش دهیم که قابل تقدیر است.

این مراسم با اهدا لوح انتصاب مدیرعامل نیروگاه زرند به عنوان رییس خانه فرهنگ کار ، و بازدید از نمایشگاه جانبی که به مناسبت هفته دولت دایر گردیده بود به پایان رسید

 
 
 
 

تعداد بازدید: 265
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal