1397/02/25 انتصاب مدیر جدید حراست نیروگاه زرند
انتصاب مدیر جدید حراست نیروگاه زرند
مراسم معارفه مدیر جدید حراست نیروگاه زرند برگزار شد.
مراسم معارفه مدیر جدید حراست نیروگاه زرند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ، رسول امیری از کارکنان باسابقه مجموعه بهره برداری به سمت مدیر حراست نیروگاه منصوب شد.
در این مراسم که با حضور جناب آقای روحی مدیر کل حراست شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، آقای بحرالعلوم مدیرعامل نیروگاه کرمان، آقای مباشرزاده مدیرحراست برق منطقه ای کرمان و معاونین و مدیران نیروگاه و تعدادی از مدیران حراست صنعت آب و برق برگزار گردید، حکم جناب آقای رسول امیری به وی تفویض شد .
در ابتدای جلسه سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه ضمن خیرمقدم گفت: حراست مهمترین و زیربنایی ترین واحد یک سازمان است که باید بدان توجه ویژه ای شود وی انتخاب افراد شایسته را مهمترین بخش این قضیه عنوان کرد و افزود: وظیفه بخش حراست، ایجاد همکاری و همدلی در بین پرسنل است که با طمانینه عمل کردن می تواند بخش های یک اداره را به هم نزدیک کند.
در ادامه جناب اقای روحی مدیرکل حراست شرکت مادرتخصصی برق حرارتی ضمن بیان این نکته که حراست بدنبال پیشگیری است افزود: هنر حراست پیشگیری است و حفظ آبروی کارکنان وظیفه حراست است .
وی خاطر نشان کرد: حراست جاده یک طرفه نیست باید ارتباط مجموعه و حراست دوسویه باشد و درحراست باید اخلاق مداری حاکم باشد و از تبعیض بپرهیزیم.
روحی ضمن تاکید بر اینکه موفقیت حراست در اشرافیت اطلاعاتی است افزود: باید در انتصابها دقت داشته باشیم و تایید صلاحیتها با دقت انجام شود تا بتوانیم افراد متعهد ، دلسوز، متخصص منصوب کنیم.
گفتنی است سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه در متنی جداگانه، از زحمات و تلاش های آقای حمید ایزدی رییس سابق حراست در دوران مسئولیت، تقدیر و برای وی آرزوی توفیق کرد.
این مراسم با بازدید از خانواده شهید علیزاده از کارکنان نیروگاه زرند به پایان رسید.
 
تعداد بازدید: 522
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal