1399/03/12 تقدیر فرمانده سپاه ناحیه زرندازخدمات نیروگاه در دوران کرونا
تقدیر فرمانده سپاه ناحیه زرندازخدمات نیروگاه در دوران کرونا
به گزارش روح الله علیزاده فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نیروگاه زرند : جلسه ای باحضور فرمانده سپاه ناحیه زرند،نماینده ولی فقیه در سپاه و فرمانده حوزه بسیج کارگری درمحل دفتر مدیر عامل نیروگاه زرندبرگزار گردید .
در این جلسه سرهنگ کردی فرمانده سپاه ناحیه زرند ضمن تبریک هفته کاروکارگر و انتصاب ایرج امیری به سمت مدیرعامل نیروگاه  از تلاشها و خدمات ایشان  قدردانی کرد .
وی با اشاره به تعامل خوب نیروگاه با ارگانهای سطح شهر در طول سال و به ویژه در مدت اخیر و در بحث مهار کرونا افزود: این ارگان با همکاری در خصوص تحویل آب ژاول به تیم های جهادی سطح شهر جهت ضدعفونی معابر گام بزرگی در این زمینه برداشت که  این اقدام قابل تقدیر است.
ایرج امیری مدیرعامل نیروگاه نیز ضمن تقدیر از حضور مهمانان گفت : نیروگاه ، علاوه بر تولید برق ، بر اساس مسئولیت اجتماعی که  در قبال جامعه دارد همیشه و در کنار سایر اقشار به خدمت رسانی می پردازد و در بحث کرونا نیز با تحویل آب مقطر وآب ژاول دین خود را تا حدی که مقدور بود به جامعه ادا نمود  .
در ادامه در خصوص راههای تعامل و همکاری بیشتر بین سازمانهای بسیج و نیروگاه بحث و با بازدید از دفتر بسیج نیروگاه ، عملکرد این پایگاه مورد ارزیابی قرار  گرفت .
تعداد بازدید: 498
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal