1397/12/18 بازدید مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی جدید
بازدید مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی جدید
مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه حرارتی زرند به همراه تعدادی از مدیران خود از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی زرند بازدید و در جریان مراحل اجرایی کار قرار گرفتند.
در این بازدید و طی جلسه ای که برگزا رگردید مهندس شمسی مدیرامور اجرایی پروژه فوق در خصوص روند اجرا ی کارها، مشکلات و عوامل بازدارنده از جمله وضعیت اقتصادی ، رکود بازار و مشکلات پیش آمده در سطح کشور ، گزارشی را ارائه نمود.
در ادامه مهندس ایزدی مدیرعامل نیروگاه در خصوص تعیین جاده دسترسی و اختصاصی سوالاتی را مطرح نمود که آقای مهندس شمسی در جواب افزود: از جمله اولویتهایی که در حال بررسی و اقدام می باشد موضوع جاده است که مقرر است در ابتدای سال جدید برای انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شود.در ادامه از مناطق مختلف و کارهای در حال انجام بازدید و موارد مورد نیاز توضیح داده شد.
گفتنی این نیروگاه در 12 کیلومتری جاده زرند به کرمان و در زمینی به مساحت 52 هکتار احداث گردیده است  و ظرفیت واحدهای گاز نیروگاه سیکل ترکیبی زرند 324 مگاوات و ظرفیت بخش بخار آن 160 مگاوات است و برق تولیدی آن از طریق پست 230 کیلو ولت به مدار برق کشور وارد خواهد شد.سوخت اصلی نیروگاه گاز و سوخت دوم گازوئیل خواهد بود که در دو مخزن سوخت هر کدام به ظرفیت 20 هزار متر مکعب ذخیره و نگهداری خواهد شد.
تعداد بازدید: 5
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal