کشور ژاپن، میزبان همکاران وزارت نیرو، تولید برق حرارتی و نیروگاه زرند: کشور ژاپن، میزبان همکاران وزارت نیرو، تولید برق حرارتی و نیروگاه زرند:
به گزارش روابط عمومی: علی جهانیان، رییس اداره شیفت بهره برداری نیروگاه زرند در دوره آموزشی مدیریت توسعه ی نیروگاهی و ایمنی که با همکاری وزارت نیرو و شرکت مادرتخصصی تولیدنیروی برق حرارتی و در محل مؤسسه انرژی ژاپن JCCME برگزار گردید حضور یافت. گفتنی است طی این دوره که به مدت یک هفته انجام گرفت از نیروگاه نیروگاه سینگل شفت توکیو نیز بازدید بعمل امد.
1398/11/08
نیروگاه زرند ، میزبان مسابقات دارت کارگری شهرستان نیروگاه زرند ، میزبان مسابقات دارت کارگری شهرستان
به گزارش محمدرضا ترکزاده مسئول ورزش نیروگاه زرند، این مسابقات به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور 28 نفر از کارکنان و کارگران 7 واحد صنعتی شهرستان و به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق زرند برگزار شد و در پایان امین متصدی زاده از شرکت فولاد ، محسن یزدانپناه از نیروگاه ، مهدی قنبری از سنگ آهن جلال آباد و مرتضی ابراهیمی از نیروگاه به ترتیب مقام های اول تا چهارم را کسب کردند.لازم بذکر است جوائز این دوره از مسابقات توسط شرکت معدنی گلتوت اهدا می گردد.
1398/11/08
انعقاد تفاهم نامه نیروگاه زرند با شرکت فولاد زرند ایرانیان انعقاد تفاهم نامه نیروگاه زرند با شرکت فولاد زرند ایرانیان
جلسه ای با حضور مدیرعامل ، مدیران و کارشناسان شرکت مدیریت تولید برق زرند و فولاد زرند ایرانیان در محل نیروگاه زرند برگزار گردید.
1398/11/02
گفت و گو
انتصاب مدیرعامل نیروگاه زرند
انتصاب مدیرعامل نیروگاه زرند
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند ، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این شرکت با حضور مهندس پیشاهنگ معاونت راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در محل نیروگاه زرند برگزار شد .
کسب دو موفقیت ارزشمند نیروگاه زرند در زمینه تولید برق:   شکستن رکورد تولید و گذر از پیک 98
کسب دو موفقیت ارزشمند نیروگاه زرند در زمینه تولید برق: شکستن رکورد تولید و گذر از پیک 98
برای اولین باردر طول تاریخ بهره برداری نیروگاه زرند، میزان تولید روزانه واحدها به بالاترین حد خود رسید.
صرفه جویی در مصرف آب و انرژی یک وظیفه شرعی، انسانی و ملی است
صرفه جویی در مصرف آب و انرژی یک وظیفه شرعی، انسانی و ملی است
مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند با اشاره به این موضوع گفت : مصرف صحیح آب، برق در زندگی روزمره اهمیت زیادی دارد. از انجایی که حفظ انرژی و منابع طبیعی برای نسل های آینده نیز اهمیت دارد با صرفه جویی کردن در مصرف انرژی می توانیم به حفظ و نگه داری آن برای نسل های آینده کمک کنیم.
Powered by DorsaPortal