حضور نیروگاه زرند در نمایشگاه خیابانی دستاوردهای چهل ساله انقلاب حضور نیروگاه زرند در نمایشگاه خیابانی دستاوردهای چهل ساله انقلاب
با حضور صنایع شهرستان نمایشگاه خیابانی تحت عنوان معرفی صنایع شهرستان زرند و عملکرد چهل ساله انقلاب در محل فرمانداری برگزار گردید . این نمایشگاه تا پایان اسفند ماه جهت بازدید عموم دایر می باشد.
1397/12/01
افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی«شهید ظهیرصادقی»  نیروگاه زرند افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی«شهید ظهیرصادقی» نیروگاه زرند
در پنجمین روز از دهه مبارکه فجر با حضورخنجری فرماندار زرند ، اسماعیلی مدیرکل اداره تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان کرمان، مهندس قرشی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق کرمان و تنی چند از مسئولین شهرستان زرند مجموعه فرهنگی – ورزشی شهید ظهیرصادقی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت . این مجموعه دارای سالن بدنسازی، دارت، شطرنج، تنیس و... برای خانم ها و آقایان است . مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند با بیان اینکه راه‌اندازی سالن‌های چندمنظوره به منظور تامین نیازهای ورزشی و ترویج ورزش یکی از ارکان مهم در سلامت کارکنان و جامعه و از عوامل تاثیر گذار در امر بهره وری است افزود: توجه به نیروی انسانی به ویژه سلامت جسم از طریق ورزش بسیار مهم و حیاتی است. گفتنی است این مجتمع ورزشی با هزینه‌ای بالغ بر 3میلیارد ریال با زیربنای 300 متر مربع احداث شده است.
1397/11/16
تقدیر دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو از مدیرعامل نیروگاه زرند تقدیر دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو از مدیرعامل نیروگاه زرند
آقای مالک حسین زاده، دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو و مسئول هماهنگی ورزش صنعت آب و برق، و آقای مهندس نصرالهی، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای و رئیس هیات ورزش صنعت آب و برق کرمان، با ارسال لوح تقدیر از همکاری های مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند در برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو تقدیر و تشکر کردند. در متن این لوح آمده است: جناب آقای مهندس ایزدی مدیرعامل محترم شرکت مدیریت تولید برق زرند باسلام بدینوسیله از همکاری ها و مساعدت های جنابعالی در برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو ( صنعت آب و برق کشور) صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید و به رسم یادبود این لوح سپاس تقدیم می گردد. امید است همچنان در امر توسعه و ترویج ورزش به ویژه در عرصه صنعت آب و برق استان کرمان منشا خدمات ارزنده باشید. توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.
1397/11/14
Powered by DorsaPortal