حضور فرزندان کارکنان نیروگاه زرند در  مراسم جشن تکلیف حضور فرزندان کارکنان نیروگاه زرند در مراسم جشن تکلیف
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند- سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند و فرزندان همکاران در مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان صنعت آب و برق کرمان که بصورت مشترک برگزار گردید شرکت کردند . این مراسم که با برنامه های مفرح فرهنگی و هنری همراه بود با اهدا لوح تقدیر، بسته فرهنگی و کارت هدیه به مکلفین به پایان رسید.
1398/05/19
برگزاری جلسه کمیته بحران با موضوع درس آموخته های سیلاب برگزاری جلسه کمیته بحران با موضوع درس آموخته های سیلاب
به گزارش ایرج امیری دبیر کمیته بحران و پدافند غیرعامل نیروگاه زرند : با باتوجه به بارندگی های پایان سال 97 و ابتدای سال 98 و متاثر شدن بسیاری از نیروگاهها و تاسیسات برق از سیلاب و به استناد نامه ارسالی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی و اهمیت و ضرورت موضوع، جلسه کمیته بحران و پدافند غیرعامل برگزار گردید.
1398/05/12
نیروگاه زرند؛ مسئول کارگروه انرژی استان در شهرستان زرند نیروگاه زرند؛ مسئول کارگروه انرژی استان در شهرستان زرند
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند : با توجه به اهمیت مدیریت مصرف برای گذر از پیک تابستان و لزوم رعایت آن توسط احاد جامعه ،جلسه هم اندیشی درخصوص مصرف بهینه آب و انرژی در محل دفتر امام جمعه شهرزرند و با حضور مدیران صنعت آب و برق شهرستان برگزار گردید.
1398/05/08
گفت و گو
صرفه جویی در مصرف آب و انرژی یک وظیفه شرعی، انسانی و ملی است
صرفه جویی در مصرف آب و انرژی یک وظیفه شرعی، انسانی و ملی است
مهندس سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه زرند با اشاره به این موضوع گفت : مصرف صحیح آب، برق در زندگی روزمره اهمیت زیادی دارد. از انجایی که حفظ انرژی و منابع طبیعی برای نسل های آینده نیز اهمیت دارد با صرفه جویی کردن در مصرف انرژی می توانیم به حفظ و نگه داری آن برای نسل های آینده کمک کنیم.
نیروگاه زرند به شبکه برق سراسری پارالل شد
نیروگاه زرند به شبکه برق سراسری پارالل شد
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند- سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه با اعلام این خبر افزود : واحدهای نیروگاه که به دستور دیسپاچینگ و بدلیل عدم نیاز شبکه از مدار تولیدخارج شده بودند با تلاش و همت همکاران وارد مدار تولید گردید.
Powered by DorsaPortal