پیام روز /
اخبار نیروگاه
 • کشور ژاپن، میزبان همکاران وزارت نیرو، تولید برق حرارتی و نیروگاه زرند:
  به گزارش روابط عمومی: علی جهانیان، رییس اداره شیفت بهره برداری نیروگاه زرند در دوره آموزشی مدیریت توسعه ی نیروگاهی و ایمنی که با همکاری وزارت نیرو و شرکت مادرتخصصی تولیدنیروی برق حرارتی و در محل مؤسسه انرژی ژاپن JCCME برگزار گردید حضور یافت. گفتنی است طی این دوره که به مدت یک هفته انجام گرفت از نیروگاه نیروگاه سینگل شفت توکیو نیز بازدید بعمل امد.
  1398/11/08
 • انجام معاینات ادواری کارکنان نیروگاه زرند
  به گزارش علی فرزین فر رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت مدیریت تولید برق زرند – مرحله اول معاینات ادواری کارکنان به مدت 4 روز در محل خانه بهداشت نیروگاه انجام شد.
  1398/11/08
 • نیروگاه زرند ، میزبان مسابقات دارت کارگری شهرستان
  به گزارش محمدرضا ترکزاده مسئول ورزش نیروگاه زرند، این مسابقات به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور 28 نفر از کارکنان و کارگران 7 واحد صنعتی شهرستان و به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق زرند برگزار شد و در پایان امین متصدی زاده از شرکت فولاد ، محسن یزدانپناه از نیروگاه ، مهدی قنبری از سنگ آهن جلال آباد و مرتضی ابراهیمی از نیروگاه به ترتیب مقام های اول تا چهارم را کسب کردند.لازم بذکر است جوائز این دوره از مسابقات توسط شرکت معدنی گلتوت اهدا می گردد.
  1398/11/08
 • برگزاری جلسه کمیته تحقیقات نیروگاه زرند
  به گزارش محمدرضا ترکزاده دبیرکمیته تحقیقات دومین جلسه تحقیقات با حضور ایرج امیری مدیرعامل واعضا کمیته ، برگزار و 5 الویت تحقیقاتی مطرح و جهت بررسی و اظهارنظر به کارگروههای تخصصی ارجاع گردید.
  1398/11/08
 • برگزاری مسابقات دارت جام سردار شهید سلیمانی
  به گزارش محمدرضا ترکزاده مسئول ورزش شرکت مدیریت تولید برق زرند - مسابقات دارت صنعت آب و برق استان کرمان به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی این شرکت برگزار گردید.
  1398/11/06
شهروند خبرنگار
شهروند خبرنگار از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا با ارسال اخبار، تصاویر و فیلم های حوزه صنعت آب و برق شهروند خبرنگار ما باشید.
1398/04/05
کانال سروش و اینستاگرام شرکت برق حرارتی
همکاران محترم برای اطلاع رسانی درباره خدمات صورت گرفته در شرکت مادر تخصصی برق حرارتی لطفا به آدرس های زیر مراجعه نمایید.
1397/10/24
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه امور فرهنگی مراجعه نمایید
1397/06/22
مسابقات قرآنی مرحله استانی
قابل توجه همکارانی که در مسابقات قرآنی مرحله شرکتی مقام کسب کرده اند می رساند مسابقات قرآنی مرحله استانی در روز چهارشنبه 1397/05/17 در محل برق منطقه ای کرمان برگزار می گردد
1397/05/13
Powered by DorsaPortal