پیام روز /
اخبار نیروگاه
 • پیام غدیر به زبان ساده
  پیام غدیر به زبان ساده هرکدام از انبیاء الهی آموزه هایی برای مردم آورده اند و در زمان حیاتشان محور و مرجع اجرای این آموزه ها در بین مردم بوده اند. مردمی که با این پیامبران ایمان می آوردند پاسخ پرسشهای خودشان را از آنها می گرفتند و هرگاه اختلافی پیدا می کردند به آنها مراجعه می کردند تا میانشان بر اساس آموزه های وحیانی داوری نماید. علم و حکمت را از آنها می آموختند و... لیکن سنت خداوند بر این است که همه انسانها دیر یا زود طعم مرگ را بچشند و پیامبران هم از این قاعده مستثنا نبودند اما با رفتن آنها چه کسی باید مرجعیت دینی و اجتماعی را در میان پیروان آنها به عهده گیرد. پاسخ پرسشهای مردم درباره دینشان را چه کسی باید بدهد چه کسی بر اساس اموزه های آن پیامبر میان آنها داوری کند؟ اگر حکومتی تشکیل شده است چه کسی حاکم بعد از آن پیامبر باشد؟ خلاصه اینکه زمام امور دین به دست چه کسی باشد؟
  1398/05/27
 • اقدام به موقع در سوراخیابی هیترهای فشارقوی واحد اول
  به گزارش حسین محمدی رئیس اداره تعمیرات مکانیک نیروگاه زرند- به دلیل سوراخ شدن هیتر شماره 2 واحد اول و افزایش دبی آب ورودی به کندانسور، هیترهای فشار قوی واحد اول بازدید و سوراخیابی شد که در نتیجه آن شش عدد از لوله های هیتر شماره 2 مسدود گردید.
  1398/05/23
 • تعمیر والو دستی درین هیتر به کندانسور واحد اول
  به گزارش حسین محمدی رئیس اداره تعمیرات مکانیک نیروگاه زرند- با بروز اشکال در نشیمنگاه والو درین هیتر شماره 4 به کندانسور و همزمان با کار واحدها ، با درایت و پشتکار پرسنل تعمیرات در اقدامی به موقع توانستند بدون اختلال در خلاء کندانسور و خروج واحد و کاهش بار نسبت به دمونتاژ و جایگزینی والو مذکور اقدام نمایند .
  1398/05/23
 • در نیروگاه زرند رخ داد: کاهش رسوب گذاری و خوردگی به کمتر از حد استاندارد؛
  به گزارش ترکزاده مدیر امور شیمی: باتوجه به بحران کم آبی به ویژه در شهرستان زرند و استفاده نیروگاه از برج خنک کن ، از آنجائیکه املاح آب چاهها در حال افزایش می باشد جهت جلوگیری از حوادث غیر مترقبه تدابیری اندیشیده شد
  1398/05/23
 • رفع مشکل محدودیت بار نیروگاه زرند
  به گزارش محسن بنی اسدزاده رئیس اداره شیفت بهره برداری نیروگاه زرند: باتوجه به گرمی هوا و افزایش دمای سیم پیچ ژنراتور که باعث محدودیت در تولید گردیده بود جلسه کمیته فنی تشکیل و با همت و تلاش پرسنل ، مشکل مربوطه مرتفع گردید.
  1398/05/19
شهروند خبرنگار
شهروند خبرنگار از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا با ارسال اخبار، تصاویر و فیلم های حوزه صنعت آب و برق شهروند خبرنگار ما باشید.
1398/04/05
کانال سروش و اینستاگرام شرکت برق حرارتی
همکاران محترم برای اطلاع رسانی درباره خدمات صورت گرفته در شرکت مادر تخصصی برق حرارتی لطفا به آدرس های زیر مراجعه نمایید.
1397/10/24
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه امور فرهنگی مراجعه نمایید
1397/06/22
مسابقات قرآنی مرحله استانی
قابل توجه همکارانی که در مسابقات قرآنی مرحله شرکتی مقام کسب کرده اند می رساند مسابقات قرآنی مرحله استانی در روز چهارشنبه 1397/05/17 در محل برق منطقه ای کرمان برگزار می گردد
1397/05/13
Powered by DorsaPortal