تولید برق اولین نیروگاه حرارتی جنوب شرق کشور  21/2 درصد افزایش یافت تولید برق اولین نیروگاه حرارتی جنوب شرق کشور 21/2 درصد افزایش یافت
میزان تولید برق نیروگاه حرارتی زرند نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 21/2 درصد افزایش یافته است.
1400/07/04
امام علی علیه السلام و ایرانیان امام علی علیه السلام و ایرانیان
در این مقاله از رشتة تعلقات و آشنایی های ایرانیان با علی(ع) همچون، مدارا در اخذ خراج از ایرانیان ـ چه در زمان پیامبر(ص) که به یمن گسیل شد و گروهی از ایرانیان در آنجا مقیم بودند و چه در زمان خلافت خویش ـ خونخواهی آن حضرت از هرمزان ایرانی، اجرای عدالت در تقسیم بیت المال میان عرب و عجم و از جمله ایرانیان در زمان خلافت، حمایت ایرانیان از علی(ع) در جنگ جمل سخن رفته است.
1400/04/27
اهدا خون، اهدا زندگی اهدا خون، اهدا زندگی
در یک اقدام داوطلبانه و خداپسندانه جمعی از کارکنان نیروگاه زرند همچون سالهای قبل با حضور در پایگاه سیار انتقال خون واقع در شرکت ، 10 هزار سی سی خون به نیازمندان اهدا نمودند.
1400/03/30
گفت و گو
نیروگاه زرند میزبان نشست هیات های ورزش کارگری شهرستان
نیروگاه زرند میزبان نشست هیات های ورزش کارگری شهرستان
به گزارش دبیر کمیته ورزش نیروگاه زرند، آقای ترک زاده- نشست هیات های ورزش کارگری شهرستان زرند با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق و جمعی از مسئولین شهرستان در محل نیروگاه زرند برگزار گردید.
انتصاب مدیرعامل نیروگاه زرند
انتصاب مدیرعامل نیروگاه زرند
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند ، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این شرکت با حضور مهندس پیشاهنگ معاونت راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در محل نیروگاه زرند برگزار شد .
کسب دو موفقیت ارزشمند نیروگاه زرند در زمینه تولید برق:   شکستن رکورد تولید و گذر از پیک 98
کسب دو موفقیت ارزشمند نیروگاه زرند در زمینه تولید برق: شکستن رکورد تولید و گذر از پیک 98
برای اولین باردر طول تاریخ بهره برداری نیروگاه زرند، میزان تولید روزانه واحدها به بالاترین حد خود رسید.
Powered by DorsaPortal