جمعه 24 آذر 1396  | English
کمينه   
پیام مدیر عامل

 

به نام خداوند جان آفرین

 

 
  با استعانت از الطاف  بیکران خداوند رب سماوات والارض و خداوند نور السماوات و الارض و با درود بر اولیاء و اوصیاء و مقربان درگاهش بخصوص حضرت محمد (ص) ختمی مرتبت و خاندان پاک و مطهرش،نکاتی چند در خصوص راه اندازی سایت اینترنتیشرکت مدیریت تولید برق زرند     (نیروگاه زرند) را به استحضار مشاهده گران گرامی میرسانم :

 1-نيروگاه زرند قديمي ترين نيروگاه بخار در منطقه جنوب شرق ايران مي باشد كه براي استفاده از ذغالسنگ معادن پابدانا، باب نيزو و دره گر در سال 1348 بنيان گذاري و در سال 1352به  بهره برداري رسيده است.


2-هرچند كه اين نيروگاه هيچگاه با سوخت ذغال كار نكرده و همواره از سوخت دوم(نفتكوره) براي ديگهاي بخار و راه اندازي آن استفاده شده ولي اهميت توليد آن كه از سال 1352 تا كنون در مدار مي باشد ، از اهميت آن چيزي كم نكرده است.

 
 


3-تعداد كثيري انسانهاي فرهيخته و زحمت كش و تلاشگر در اين نيروگاه كار كرده و تجربه فني و مديريتي اندوخته و اكنون در بسياري از نقاط ايران مشغول خدمت و تعداد كمتري نيز به ديار باقي شتافته اند كه براي همة زندگان آرزوي سلامت و توفيق و براي رفتگان نيز درخواست رحمت و مغفرت از درگاه خداوند غفار مي نما ئيم .


4-از تعداد 160 نفر افراد مشغول بكار دراين شركت حدود 20% را نيروهاي متخصص با تحصيلات دانشگاهي و مابقي را افرادي تشكيل مي دهندكه تجربة سالهاي طولاني كار در اين نيروگاه آنها را به انسانهاي كا رآزموده و با تجربه تبديل كرده كه در جاي خود تجربه هاي ذي قيمتي را با خود به همراه دارند.


5- عليرغم گذشت 35 سال از قدمت بهره برداري از نيروگاه با همت و تلاش كاركنان آن، هنوز ميزان توليد آن با ابتداي راه اندازي برابري و گاه رقابت مي نمايد.(نمودار توليد آن در سنوات مختلف در سايت منعكس شده است.


6-راه اندازي اين دامنه سايت اينترنتي فرصتي است تا مجموعه اين شركت بر سفره همه اندشمنداني كه در فضاي مجازي فعاليت مثبت مي نمايند ، بنشيند و خوشه چين مزرعه علم و فرهنگ و ادب و تكنيك و فناوري اطلاعات باشد و در اين راه توفيق خدمت به همه انسانها را پي گيري مي كنيم، چرا كه بدنيا آمدن و زيستن با خوشيها و شادكاميهاي فردي نمي تواند روح يك انسان حقيقي را اراضي كند، بلكه بايد براي دست يافتن به خوشبختي راستين در پي آسايش و راحتي ديگران بود.


براي همه بشريت آرزوي دنيايي مملو از صلح و صفا و همزيستي مسالمت آميز و مهرباني و شادكامي داريم و قول خواجه شيراز را ذكر مي كنيم كه:

 

 
   ما نگوئيم بدو ميل به ناحق نكنيم                              جامه كس سيه و دلق خود ارزق نكنيم
 عيب و درويش و توانگر به كم و كاست بد است                كار بدمصلحت آن است كه مطلق نكنيم
 
 
 

 

 

                                                                                      محمد رضا حیدری 

                                                                                  مدیر عامل